آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت سیگنالها و سیستمها

پاورپوینت سیگنالها و سیستمها

تایتل فایل دانلودی: پاورپوینت سیگنالها و سیستمها  از دسته بندی فنی و مهندسی ارائه شده از سایت فایل ۴۱

 فایل ۴۱ یکی از بهترین سایتها در سطح اینترنت است که با جمع آوری لینکهای گوناگون از سایتهای دیگر، یکی از پربازدیدترین سایتها جهت جست و جوی فایل های ضروری شما عزیزان می باشد.  این سایت با دارا بودن صدها هزار فایل،  شما را به هدفتان نزدیک میکند. سایت  فایل ۴۱ ارائه دهنده کلیه فایل های نایاب است که این بار پاورپوینت سیگنالها و سیستمها را از دسته بندی فنی و مهندسی  جهت دانلود شما  ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل: پاورپوینت,سیگنالها,سیستمها

 برای دانلود فایل پاورپوینت سیگنالها و سیستمها  از سایت فایل ۴۱ کافی است بر روی آیکون دریافت فایل در پایین صفحه کلیک نمائید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: ۱۸ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: ¨x(t) را یک سیگنال غیرپریودیک در نظر بگیرید ¤این سیگنال را می‌توانید یک سیگنال پریودیک با پریود بی‌نهایت فرض کنید ¨برای یک سیگنال پریودیک، هارمونیک‌ها به فاصله‌ی ω0=2π/T از هم قرار دارند ¨پس اگر T¨∞ بنابراین ω0¨0 و لذا اجزای هارمونیک‌ها در بعد فرکانس به هم نزدیک و نزدیکتر می‌شوند ¨ سری فوریه  تبدیل می‌شود به   تبدیل فوریه     فهرست مطالب و اسلایدها: ¨تبدیل فوریه ¨مثال‌هایی از تبدیل فوریه ¨تبدیل فوریه سیگنال‌های پریودیک ¨خصوصیات تبدیل فوریه …

همچنین ببینید

پاورپوینت سیاست ومقررات بافت فرسوده از فایل ۴۱

تایتل فایل دانلودی: پاورپوینت سیاست ومقررات بافت فرسوده  از دسته بندی فنی و مهندسی ارائه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *